Jump to content

Informācija!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Forums pašlaik ir izstrādes stadijā, tādēļ atvainojamies par redzamajām kļūdām. Ja ieraugat kādu kļūdu, droši sazinieties ar mums!

Serverim ir pieejams: Servera ieskats, nospied un noskaties!

 

Frediitis

Servera programētājs
 • Content count

  96
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Frediitis last won the day on November 7

Frediitis had the most liked content!

2 Followers

About Frediitis

 • Rank
  creepy

Profila informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

756 profile views
 1. Frediitis

  Servera Update 3.0!

  Servera Update 3.0 Izveidots jauns darbs "Tramvaja vadītājs". Darbs ir pieejams no 5 LVL un tas atrodas San-Fierro domē. Paņemot šo darbu jums parādīs vietu kur tas atrodas, un lai sāktu darbu ir jāievada komanda: /tramjob, lai beigtu darbu ir jāievada komanda: /stoptramjob. UZMANĪBU! Nav ieteicams kāpt ārā no tramvaja strādājot, jo darbs būs pabeigts un algas nekādas nebūs. Darbs balstās uz kontrolpunktiem un piebraucot pie pieturas jums būs jāpagaida 15 sekundes līdz cilvēki iekāps/izkāps, pēc 15 sekundēm Jūs pabrīdinās kad varat doties tālāk pie nākošās pieturas. Izbraucot visus kontrolpunktus, jeb par vienu maršrutu darba alga ir 430 EUR, kas ieskaitās bankas kontā algas dienā. Ja gadījumā Jūs redzat kad kāds ir sācis darbu stacijā un stāv ar tramvaju, tad būtu ieteicams pagaidīt kamēr viņš pabrauc uz priekšu, un pēc tam paši varēsiet sākt strādāt, jo ir iespējamība kad tramvaji varēs iesprūst/sabugoties utt. Pilsētā San-Fierro tika pievienoti 2 fotoradari. Los Santos stacijā "Serveru noteikumu" pikapā tika pielaboti teksti. Pielaboti teksti komandā: /quietly. Noņemti nost no domes darba kontrolpunkta teksti, kas bija sabugojušies. Klubos/bāros teksts "Gāzēts ūdens" tika nomainīts uz "Ābolu sula". Tagad uzlikt/noņemt rokuzelžus ar komandām (/cuff, /uncuff), varēs atrodoties blakus spēlētājam.
 2. Frediitis

  Sveicināti

  Esi sveicināts! Lai veicas.
 3. Frediitis

  Atteikums 1K-27

  Noņemts!
 4. Frediitis

  SA:MP Servera Ieskats!

  Hey, hey! Šodien nākam klājā ar servera ieskatu par mūsu serveri. Beidzot pēc gada mēs esam izveidojuši nelielu servera ieskatu, varbūt dažas detaļas no tā video nebūs īsti līdz galam pabeigtas, bet centāmies uztaisīt uz tā kas ir. Ieskatā netika viss parādīts, bet gan tas kas pagaidām ir pats svarīgākais. Stingri nesodiet, patīkamu skatīšanos! Servera ieskats: https://www.youtube.com/watch?v=XDHiKPwlo_w Paldies tiem kas piedalijās! Ar cieņu Banzuke.lv administrācija!
 5. Frediitis

  Servera Update 2.9!

  Servera Update 2.9 Tagad ejot iekšā paintball arēnā visi ieroči, kas bija pirms spēlējot paintball saglabāsies un ejot ārā no paintball, tie ieroči tiks atgriezti atpakaļ spēlētājam. (ATCELTS līdz nākošajam atjauninājumam). Policija/FBI tagad var likt uz motocikliem radaru. Ieviesta jauna komanda: /quietly, ar kuras palīdzību var klusi runāt. Nopērkot cepuri cepures veikalā tagad automātiski uzliekas cepures reģidēšanas režīms. Tika samainīti pikapu teksti "Pirmie soļi", "Servera noteikumi" Los Santos spawn'ā. Izveidota autokonfiskācijas sistēma policistiem (LSPD, SFPD, FBI). Lai konfiscētu transportu jāievada komanda: /autokonfis [spēlētāja id], komanda ir pieejama no 5 ranka. Ja policists spēlētājam konfiscēs transportu tad spēlētājs nevarēs lietot transporta komandas, piemēram, /fixcar, /findcar, /lock, utt kā arī braukt ar to un pie reizes tiks arī atņemtas autovadītāja braukšanas tiesības. Transportu var izpirkt par noteiktu naudas summu (2500 EUR) katrā no policijas iecirkņiem (LSPD, SFPD, FBI), kad transports būs izpirkts tad spēlētājs varēs pilnvērtīgi lietot savu transportu un lietot priekš tā visas nepieciešamās komandas. Tāpēc tagad lūgums ievērot arī CSN (Ceļu satiksmes noteikumus) kā arī braukt atbildīgi, jo policisti par to var konfiscēt transportu. Visiem policijas depatamentiem (LSPD, SFPD, FBI) tika pievienoti 3 mehāniķu transporti. Izveidota komanda: /ptowcar ar kuras palīdzību policists iekš mehāniķa transporta var pieķēdēt kādu citu transportu un to vilkt. Tagad nomirstot un uzrakstot komandu: /acceptdeath noņemsies nost arī aptieciņas un šokolāde. Izveidota komanda: /housecheck ar šīs komandas palīdzību var apskatīties interjeru kādai brīvai mājai. Klubs ar nosaukumu "SF Jizzy", kas atradās San-Fierro (Tagadējā La Cosa Nostra mafijas vieta) tika pārcelts uz citu vietu un tagad tas saucās par "SF New Jizzy". Mafija "La Cosa Nostra" tika pārcelta no Las Venturas uz San-Fierro. Pārcelti pikapi, transporti, adminiem teleportēšanās vieta uz doto mafiju, attālums komandām. Mafija "Yakuza" tika pārcelta no Las Venturas uz San-Fierro. Pārcelti pikapi, transporti, adminiem teleportēšanās vieta uz doto mafiju, attālums komandām. Administratoriem sākot no 5 ACC LVL un uz augšu ir izveidota jauna komanda: /offban ar kuras palīdzību var nobanot spēlētāju ja tas neatrodas tiešsaitē. Tieši uz halovīniem serverī tika ieviesta spēle. Šīs spēles darbības princips ir tāds kad pa pilsētu: Los-Santos ir izvietoti 10 ķirbji, un pienākot pie tiem ir jāievada komanda: /hgift, lai varētu saņemt dāvanu. Dāvanā var būt dažādas lietas kā, piemēram, sākot no 50 EUR naudas un beidzot ar VIP uz 1 mēnesi. Saņemot dāvanu no ķirbja, tas ķirbis pazūdīs no servera, un ja visi tos uzreiz savāks, tad serverī var nepalikt neviena ķirbja līdz servera restartam. Saņemt dāvanu no ķirbjiem var vienu reizi dienā, vai arī pēc servera restarta. Šī spēle būs pieejama serverī līdz 10.11.2018, priecīgus halovīnus! >:)
 6. Servera administrācijas sastāvs SA:MP serverī: Īpašnieks (Forumā: Fiu), (Spēlē: Fernandez_Townley, administrators ar 1337 līmeni). Servera programētājs (Forumā: Frediitis), (Spēlē: Freedy_McColin, administrators ar 1337 līmeni). Servera administrators (Forumā: Edžus), (Spēlē: Elliot_Cuneo, iesācēj administators ar 1 līmeni).
 7. Frediitis

  OOC Aizvainošana

  David_Luciano tiks sodīts ar 7 dienu banu par spēlētāja aizskaršanu ārpus spēles. Paldies par sūdzību! TC.
 8. GTA San Andreas un SA:MP lejupielāde! GTA San Andreas lejupielāde: http://samp-team.ru/files/gta-san-andreas.torrent SA:MP lejupielāde: http://sa-mp.com/download.php
 9. Frediitis

  Servera Update 2.8!

  Servera Update 2.8 Tagad tiem spēlētājiem kuriem ir garāža var salabot savu transportu iekš tās ar komandu: /cargrepair bez maksas, ievadot šo komandu pie motora parādīsies pikaps uz kura būs jāuzkāpj un jāpagaida 30 sekundes līdz Jūs salabosiet savu personīgo transportu. Pēc 30 sekundēm transports būs pilnībā salabots, un nākamo reizi varēs labot pēc 5 minūtēm pēc uzsākšanas reizes. Pielabota komanda: /sellcarplayer, laboti bugi, transporta pārdošanas cena uzlikta lielāka no 1 līdz 300000 EUR, pārdodot spēlētājam savu transportu tunings vairs neglabāsies, nāksies tūnēt no jauna transportu, saglabāsies tikai krāsa no iepriekšējā īpašnieka. Adminiem komandā: /tp tika pievienota jauna sadaļa teleportēties uz stāvlaukumu (Fixcar). Mafijām par katru iekaroto biznesu payday tagad dod 200 EUR nevis 100 EUR. Salabots bugs kad ja tiešsaitē ir organizators un admins ko ieraksta: /a čatā, tad organizators nevarēja redzēt ko admins uzrakstija. Tagad kad raksta IC čatā rādās arī spēlētāja ID kurš raksta kaut kādu ziņu. Noņemta roku animācija kad raksta kaut ko IC čatā. Tagad kad raksta OOC čatā: (/b) rādās arī spēlētāja ID kurš raksta kaut kādu ziņu. Pārveidota cepuru sistēma, nav manāmi, bet serverim vieglāk. Tagad rediģējot savu cepuri ar komandu: /edithat tiks glabātas cepures koordinātes un katru reizi, piemēram, ejot off un nākot atpakaļ serverī, cepure paliks ar saglabātām koordinātēm uz galvas. Tagad par visiem izpildītiem quest (Uzdevumiem) dos vienādi +2 EXP pie līmeņa.
 10. Frediitis

  Sveicināti!

  Sveiks, jauku spēlēšanu un pozitīvas emocijas!
 11. Frediitis

  Servera Update 2.7!

  Servera Update 2.7 1. Personīgajiem transportiem tagad ir pieejams PaintJob, jeb krāsošanas darbi savam transportam. PaintJob, jeb krāsošanas darbus var dabūt pie tūnētājiem, cena ir 700 EUR, un ja ir velme noņemt PaintJob to arī var izdarīt pie tūnētājiem. (PaintJob nav pieejams visiem transportiem, bet tikai: Remington (2 veidi), Slamvan (2 veidi), Blade (2 veidi), Uranus (2 veidi), Jester (2 veidi), Sultan (2 veidi), Stratum (2 veidi), Elegy (2 veidi), Flash (2 veidi), Savanna (2 veidi), Broadway (1 veids), Tornado (2 veidi) krāšošanas darbiem. Kad pārdod transportu valstīj ar komandu: /sellcar, PaintJob noņemas, bet kad to pārdod kādam spēlētājam ar komandu: /sellcarplayer, tad PaintJob paliek un nenoņemās. 2. Fixcar pakalpojums tagad maksās 70 EUR no 200 EUR. 3. Labots servera laiks, dažreiz varēja redzēt kad serverī ir laiks 12:00, bet stāv tumšs laiks. Būs pieejams serverī - 31.08.2018, 22:00.
 12. Vēlos parādīt kā var noņemt ķeburus tekstiem spēlē. 1. Ieejam Control Panel un kur ir View by: izvēlamies Category, pēc kā nospiežam Clock and Region. 2. Tad uzspiežam tieši uz Region. 3. Atverās lodziņš kur ir jānospiež uz Administrative. 4. Tad kā parādīts attēlā jānospiež Change system locale... un tur jāizvēlas Latvian pēc kā jarestartē dators. Pēc restartēšanas jūsu locale būs uzlikts uz Latvian un ienākot spēlē jums vairs nerādīsies ķeburi, bet gan saskatāma latviešu valoda. Paldies par uzmanību!
 13. Frediitis

  [Bans] Freddy

  video
 14. Frediitis

  Autoveikala transporti!

  Vēlos piedāvāt informāciju par transportiem kuri atrodas autoveikalā, jeb cenas, maksimālo ātrumu. C klases transporti - 1. Manana (Cena: 2240 EUR), (Maksimālais ātrums: 76 KM/H). 2. Sunrise (Cena: 3920 EUR), (Maksimālais ātrums: 85 KM/H). 3. Savanna (Cena: 3920 EUR), (Maksimālais ātrums: 102 KM/H). 4. Bravura (Cena: 3780 EUR), (Maksimālais ātrums: 87 KM/H). 5. Glendale (Cena: 3710 EUR), (Maksimālais ātrums: 87 KM/H). 6. Clover (Cena: 3640 EUR), (Maksimālais ātrums: 97 KM/H). 7. Oceanic (Cena: 3570 EUR), (Maksimālais ātrums: 83 KM/H). 8. Intruder (Cena: 3500 EUR), (Maksimālais ātrums: 88 KM/H). 9. Voodoo (Cena: 3430 EUR), (Maksimālais ātrums: 100 KM/H). 10. Majestic (Cena: 3360 EUR), (Maksimālais ātrums: 93 KM/H). 11. Emperor (Cena: 3290 EUR), (Maksimālais ātrums: 90 KM/H). 12. Esperanto (Cena: 3220 EUR), (Maksimālais ātrums: 88 KM/H). 13. Tampa (Cena: 3150 EUR), (Maksimālais ātrums: 91 KM/H). 14. Perenail (Cena: 3080 EUR), (Maksimālais ātrums: 78 KM/H). 15. Regina (Cena: 2940 EUR), (Maksimālais ātrums: 83 KM/H). 16. Primo (Cena: 2800 EUR), (Maksimālais ātrums: 84 KM/H). 17. Glendale sasists (Cena: 2730 EUR), (Maksimālais ātrums: 87 KM/H). 18. Nebula (Cena: 2660 EUR), (Maksimālais ātrums: 93 KM/H). 19. Williard (Cena: 2520 EUR), (Maksimālais ātrums: 88 KM/H). 20. Sadler sasists (Cena: 2450 EUR), (Maksimālais ātrums: 89 KM/H). 21. Previon (Cena: 2380 EUR), (Maksimālais ātrums: 88 KM/H). B klases transporti - 1. Solair (Cena: 11200 EUR), (Maksimālais ātrums: 93 KM/H). 2. Flash (Cena: 28000 EUR), (Maksimālais ātrums: 97 KM/H). 3. Euros (Cena: 27300 EUR), (Maksimālais ātrums: 97 KM/H). 4. Elegy (Cena: 26600 EUR), (Maksimālais ātrums: 105 KM/H). 5. Sultan (Cena: 25900 EUR), (Maksimālais ātrums: 100 KM/H). 6. Tornado (Cena: 25200 EUR), (Maksimālais ātrums: 93 KM/H). 7. Mesa (Cena: 24500 EUR), (Maksimālais ātrums: 83 KM/H). 8. Slamvan (Cena: 23800 EUR), (Maksimālais ātrums: 93 KM/H). 9. Rancher (Cena: 23100 EUR), (Maksimālais ātrums: 82 KM/H). 10. Alpha (Cena: 22400 EUR), (Maksimālais ātrums: 100 KM/H). 11. Jester (Cena: 21700 EUR), (Maksimālais ātrums: 105 KM/H). 12. Yosemite (Cena: 21000 EUR), (Maksimālais ātrums: 85 KM/H). 13. Phoenix (Cena: 20370 EUR), (Maksimālais ātrums: 101 KM/H). 14. Stallion (Cena: 20300 EUR), (Maksimālais ātrums: 100 KM/H). 15. Broadway (Cena: 19670 EUR), (Maksimālais ātrums: 93 KM/H). 16. Premier (Cena: 19600 EUR), (Maksimālais ātrums: 102 KM/H). 17. Uranus (Cena: 18900 EUR), (Maksimālais ātrums: 92 KM/H). 18. Cadrona (Cena: 18270 EUR), (Maksimālais ātrums: 88 KM/H). 19. Buccaneer (Cena: 18200 EUR), (Maksimālais ātrums: 97 KM/H). 20. Fortune (Cena: 17640 EUR), (Maksimālais ātrums: 93 KM/H). 21. Blista Compact (Cena: 17570 EUR), (Maksimālais ātrums: 96 KM/H). 22. Admiral (Cena: 17500 EUR), (Maksimālais ātrums: 97 KM/H). 23. Stratum (Cena: 16100 EUR), (Maksimālais ātrums: 91 KM/H). 24. Sabre (Cena: 15400 EUR), (Maksimālais ātrums: 102 KM/H). 25. Sentinel (Cena: 14000 EUR), (Maksimālais ātrums: 97 KM/H). 26. Merit (Cena: 13440 EUR), (Maksimālais ātrums: 93 KM/H). 27. Remington (Cena: 13370 EUR), (Maksimālais ātrums: 100 KM/H). 28. Landstalker (Cena: 13300 EUR), (Maksimālais ātrums: 93 KM/H). 29. Elegant (Cena: 11900 EUR), (Maksimālais ātrums: 98 KM/H). A klases transporti - 1. Huntley (Cena: 44800 EUR), (Maksimālais ātrums: 93 KM/H). 2. Hotring Racer A (Cena: 81900 EUR), (Maksimālais ātrums: 127 KM/H). 3. Hotring Racer B (Cena: 84000 EUR), (Maksimālais ātrums: 127 KM/H). 4. Hotring (Cena: 79800 EUR), (Maksimālais ātrums: 127 KM/H). 5. NRG-500 (Cena: 58800 EUR), (Maksimālais ātrums: ~ 104 KM/H). 6. FCR-900 (Cena: 57400 EUR), (Maksimālais ātrums: ~ 94 KM/H). 7. Turismo (Cena: 70070 EUR), (Maksimālais ātrums: 114 KM/H). 8. Infernus (Cena: 87500 EUR), (Maksimālais ātrums: 131 KM/H). 9. Bullet (Cena: 51870 EUR), (Maksimālais ātrums: 120 KM/H). 10. Cheetah (Cena: 51800 EUR), (Maksimālais ātrums: 114 KM/H). 11. Comet (Cena: 50400 EUR), (Maksimālais ātrums: 109 KM/H). 12. BF-400 (Cena: 49070 EUR), (Maksimālais ātrums: ~ 90 KM/H). 13. Super GT (Cena: 49000 EUR), (Maksimālais ātrums: 106 KM/H). 14. Banshee (Cena: 48300 EUR), (Maksimālais ātrums: 119 KM/H). 15. Stafford (Cena: 47670 EUR), (Maksimālais ātrums: 90 KM/H). 16. Windsor (Cena: 47600 EUR), (Maksimālais ātrums: 93 KM/H). Informācija par transportiem var tikt mainīta!
×