Jump to content

Informācija!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Forums pašlaik ir izstrādes stadijā, tādēļ atvainojamies par redzamajām kļūdām. Ja ieraugat kādu kļūdu, droši sazinieties ar mums!

Serverim ir pieejams: Servera ieskats, nospied un noskaties!

 

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Earlier
 3. Frediitis

  Servera Update 3.0!

  Servera Update 3.0 Izveidots jauns darbs "Tramvaja vadītājs". Darbs ir pieejams no 5 LVL un tas atrodas San-Fierro domē. Paņemot šo darbu jums parādīs vietu kur tas atrodas, un lai sāktu darbu ir jāievada komanda: /tramjob, lai beigtu darbu ir jāievada komanda: /stoptramjob. UZMANĪBU! Nav ieteicams kāpt ārā no tramvaja strādājot, jo darbs būs pabeigts un algas nekādas nebūs. Darbs balstās uz kontrolpunktiem un piebraucot pie pieturas jums būs jāpagaida 15 sekundes līdz cilvēki iekāps/izkāps, pēc 15 sekundēm Jūs pabrīdinās kad varat doties tālāk pie nākošās pieturas. Izbraucot visus kontrolpunktus, jeb par vienu maršrutu darba alga ir 430 EUR, kas ieskaitās bankas kontā algas dienā. Ja gadījumā Jūs redzat kad kāds ir sācis darbu stacijā un stāv ar tramvaju, tad būtu ieteicams pagaidīt kamēr viņš pabrauc uz priekšu, un pēc tam paši varēsiet sākt strādāt, jo ir iespējamība kad tramvaji varēs iesprūst/sabugoties utt. Pilsētā San-Fierro tika pievienoti 2 fotoradari. Los Santos stacijā "Serveru noteikumu" pikapā tika pielaboti teksti. Pielaboti teksti komandā: /quietly. Noņemti nost no domes darba kontrolpunkta teksti, kas bija sabugojušies. Klubos/bāros teksts "Gāzēts ūdens" tika nomainīts uz "Ābolu sula". Tagad uzlikt/noņemt rokuzelžus ar komandām (/cuff, /uncuff), varēs atrodoties blakus spēlētājam.
 4. Edžus

  Sveicināti

  Sveicināts! Prieks, ka iepazīstināji mūs.
 5. Frediitis

  Sveicināti

  Esi sveicināts! Lai veicas.
 6. Prosta Gamediti

  Sveicināti

  Sveicināti kas lasa šo , tātad ar ko lai sāk , mani sauc Kristens un uzvārdu diemžēl neteikšu , man pašaik ir 18 gadi , pirmā sezona pilngadībā , ceru ka ne pēdēja Dzīvoju Rīgā jau no pašas mazotnes , kaut pasakot godīgi apnīkās te dzīvot Brīvajā laikā mācos mašīnu uzbūves pamatus , jo tomēŗ mana profesija uz ko eju ir automehāniķis Hobiji ir viss dažādākie , basketbols , mašīnas , meitenes u.c , netaisos jums to visu izpaust , par savām sliktajām un labajām īpašībām , es daudz smēķēju un lietoju alkoholu , labās?es nezinu vai man tādas ir Nu daudz ko nav stāstit , neatnācu te sacerējumu rakstīt , vienkārši pasveicināties , Paldies protams projekta īpašniekam uzaicinat mani uz šo projektu un vēlu veiksmi kļūt populārākiem p.s atvainojos ka tik mazs apraksts tiešam netaisijos te dzīves stāstu rakstīt!
 7. Frediitis

  Atteikums 1K-27

  Noņemts!
 8. 1K-27

  Atteikums 1K-27

  Vārds Uzvārds: 1K-27 Kāpēc vēlies atstāt šo amatu?: Ir pienācis laiks Kādi plāni tev ir nākotnē?: N/A Vai domā atgriezties atpakaļ uz šo amatu?: Mājās atgriežas vienmēr.
 9. RING-

  SA:MP Servera Ieskats!

  Ieskats patika,un gribās uzkapat,bet paši zinat servaka speletaju nav,un vienam garlaicigi.
 10. Frediitis

  SA:MP Servera Ieskats!

  Hey, hey! Šodien nākam klājā ar servera ieskatu par mūsu serveri. Beidzot pēc gada mēs esam izveidojuši nelielu servera ieskatu, varbūt dažas detaļas no tā video nebūs īsti līdz galam pabeigtas, bet centāmies uztaisīt uz tā kas ir. Ieskatā netika viss parādīts, bet gan tas kas pagaidām ir pats svarīgākais. Stingri nesodiet, patīkamu skatīšanos! Servera ieskats: https://www.youtube.com/watch?v=XDHiKPwlo_w Paldies tiem kas piedalijās! Ar cieņu Banzuke.lv administrācija!
 11. Frediitis

  Servera Update 2.9!

  Servera Update 2.9 Tagad ejot iekšā paintball arēnā visi ieroči, kas bija pirms spēlējot paintball saglabāsies un ejot ārā no paintball, tie ieroči tiks atgriezti atpakaļ spēlētājam. (ATCELTS līdz nākošajam atjauninājumam). Policija/FBI tagad var likt uz motocikliem radaru. Ieviesta jauna komanda: /quietly, ar kuras palīdzību var klusi runāt. Nopērkot cepuri cepures veikalā tagad automātiski uzliekas cepures reģidēšanas režīms. Tika samainīti pikapu teksti "Pirmie soļi", "Servera noteikumi" Los Santos spawn'ā. Izveidota autokonfiskācijas sistēma policistiem (LSPD, SFPD, FBI). Lai konfiscētu transportu jāievada komanda: /autokonfis [spēlētāja id], komanda ir pieejama no 5 ranka. Ja policists spēlētājam konfiscēs transportu tad spēlētājs nevarēs lietot transporta komandas, piemēram, /fixcar, /findcar, /lock, utt kā arī braukt ar to un pie reizes tiks arī atņemtas autovadītāja braukšanas tiesības. Transportu var izpirkt par noteiktu naudas summu (2500 EUR) katrā no policijas iecirkņiem (LSPD, SFPD, FBI), kad transports būs izpirkts tad spēlētājs varēs pilnvērtīgi lietot savu transportu un lietot priekš tā visas nepieciešamās komandas. Tāpēc tagad lūgums ievērot arī CSN (Ceļu satiksmes noteikumus) kā arī braukt atbildīgi, jo policisti par to var konfiscēt transportu. Visiem policijas depatamentiem (LSPD, SFPD, FBI) tika pievienoti 3 mehāniķu transporti. Izveidota komanda: /ptowcar ar kuras palīdzību policists iekš mehāniķa transporta var pieķēdēt kādu citu transportu un to vilkt. Tagad nomirstot un uzrakstot komandu: /acceptdeath noņemsies nost arī aptieciņas un šokolāde. Izveidota komanda: /housecheck ar šīs komandas palīdzību var apskatīties interjeru kādai brīvai mājai. Klubs ar nosaukumu "SF Jizzy", kas atradās San-Fierro (Tagadējā La Cosa Nostra mafijas vieta) tika pārcelts uz citu vietu un tagad tas saucās par "SF New Jizzy". Mafija "La Cosa Nostra" tika pārcelta no Las Venturas uz San-Fierro. Pārcelti pikapi, transporti, adminiem teleportēšanās vieta uz doto mafiju, attālums komandām. Mafija "Yakuza" tika pārcelta no Las Venturas uz San-Fierro. Pārcelti pikapi, transporti, adminiem teleportēšanās vieta uz doto mafiju, attālums komandām. Administratoriem sākot no 5 ACC LVL un uz augšu ir izveidota jauna komanda: /offban ar kuras palīdzību var nobanot spēlētāju ja tas neatrodas tiešsaitē. Tieši uz halovīniem serverī tika ieviesta spēle. Šīs spēles darbības princips ir tāds kad pa pilsētu: Los-Santos ir izvietoti 10 ķirbji, un pienākot pie tiem ir jāievada komanda: /hgift, lai varētu saņemt dāvanu. Dāvanā var būt dažādas lietas kā, piemēram, sākot no 50 EUR naudas un beidzot ar VIP uz 1 mēnesi. Saņemot dāvanu no ķirbja, tas ķirbis pazūdīs no servera, un ja visi tos uzreiz savāks, tad serverī var nepalikt neviena ķirbja līdz servera restartam. Saņemt dāvanu no ķirbjiem var vienu reizi dienā, vai arī pēc servera restarta. Šī spēle būs pieejama serverī līdz 10.11.2018, priecīgus halovīnus! >:)
 12. Servera administrācijas sastāvs SA:MP serverī: Īpašnieks (Forumā: Fiu), (Spēlē: Fernandez_Townley, administrators ar 1337 līmeni). Servera programētājs (Forumā: Frediitis), (Spēlē: Freedy_McColin, administrators ar 1337 līmeni). Servera administrators (Forumā: Edžus), (Spēlē: Elliot_Cuneo, iesācēj administators ar 1 līmeni).
 13. Pamācības nosaukums - SAMP Chatbox fonta un fonta lieluma mainīšana 1. Atveriet Gta San Andreas User Files mapi 2. Atveriet sa-mp.cfg caur notepad programmu 3. Pievieno šīs rindiņu failam: fontface="Comic Sans MS" fontsize=1 4. Nomainiet ''Comic Sans MS'' uz nepieciešamo fontu. 5. Nomainiet 'fontsize' uz savu nepieciešamo izmēru. 6. Uzspiediet ''File'' un ''Save'' 7. Varat visu aizvērt ciet un atgriezties atpakaļ spēlē! Neliels apraksts, kādu labumu dos citiem - Tas palīdzēs, ja vēlās spēlēt ar augstāku izšķirtspēju.
 14. Darnells Rawlins dzimis 1944 gada 9. oktobrī, Las Venturas pirmajā dzemdību namā. Dzīvojis ļoti labos apstākļos, vienmēr paēdis un labi ģērbts, sakarā ar to, ka ģimene bija viena no turīgākajām, tapēc Darnells ir dzīvojis samērā labi. Viņa tēvs bija veiksmīgs uzņēmējs un māte bija Sociālā dienesta vadītāja. Vecāki sākotnēji gribēja izglītot, lai Darnells nākotnē dabūtu labu algotu darbu, bet nu dzīve nekad nav paredzama. Darnellu vienmēr ir interesējis bizness, jau no bērnības viņš mācījies pamatus lai izveidotu veiksmīgu uzņēmumu ar reāliem ienākumiem un pamatiem, viņš jau kopš bērnības sapņojis absolvēt nacionālās aizsardzības akadēmiju, bet dzīvē ir sanācis, ka viņam vēl ir jāizvēlās, vai armija, vai nu nelegālā organizācija, Darnella tēvu nogalināja viņa acu priekšā, kāds nezināms cilvēku grupējums no automašīnas, kas protams bija ļoti liels trieciens, bet pēc vairākām nedēļām viņš tika tam pāri. Sasniedzot septiņu gadu vecumu, Darnells uzsāka mācības Las Venturas pamatskolā, kur izmācijās veselus deviņus gadus ar teicamām sekmēm. Pabeidzis pamatskolu, Darnells devās uz Las Venturas otro vidusskolu. Tuvojoties gada beigām, Darnells nokārtoja vidusskolas eksāmenus ar izcilību. Dzīvei ritot, Darnells uzsāka mācības tālajā San Fierro Nacionālajā Aizsardzības Akadēmijā. Viņš dienēja San Fierro Bruņotajos Spēkos 2.gadus, jo vēlējās izglītot sevi gan morāli un fiziski. Viņam gāja ļoti labi, jo viņam bija spēcīgas miesas būves, viņš izgāja visas apmācības formas, ka arī iemācijās ātri un efektīvi izpildīt pavēles un strādāt komandā. Darnells tur bija iepazinies ar daudziem draugiem. Ejot laikam, viņš saprata, ka vēlas meklēt kādus vadītāj darbus, līdz uzskrēja kādam, kur ir iespēja praktizēties un iegūt zināšanas vadīšanas lomā. Darnells bija ļoti ieinteresēts biznesā, viņš ļoti aktīvi sekoja līdz jaunumiem, Darnell vienmēr ir bijusi vēlme kļūt par uzņēmēju, uz ko viņš arī ilgu laiku tiecās. Sakotnēji gāja ļoti sarežģīti, bet laika gaitā Darnells attīstīja savas prasmes uzņēmuma veidošanā. Darnells sāka strādāt kādā uzņēmumā, kur viņš samērā labi uzpelnījās, viņš sāka gūt ienesīgas finanses, lai labi dzīvotu Los Santos. Viņš agrā rīta iekāpa taksī, ar kuru devās uz vilcienu. Iekāpis vilcienā, viņš devās uz Los Santos un tur uzsāka jaunu dzīvi.
 15. Edžus

  Pārdodu Sultan [PĀRDOTS]

  Sultan. Regulārās apkopes un remontdarbi veikti specializētā servisā. Labā tehniskā un vizuālā stāvoklī. Mašīnai viss Body kit (spārni, spoileris, kapots, jumts ) Auto ir turbo spiediena, eļļas temperatūras un akumulatora lādēšanas pulksteņi, uzlabota. izplūde, nomainīta turbīna. Sporta izpūtējs pilnā garumā, nav no rokas taisītais. LSD bloķis aizmugurē, kurš līkumos radīs smaidu sejā gan šoferem, gan pasažieriem. Pārdodu sakarā ar jauna auto iegādi. Maiņa neinteresē. Tālr - 841453 Cena - 30`000 Ātr. kārba. - Manuālā 5 ātrumi Motors - 2,5 benzīns. Krāsa - Melna
 16. Frediitis

  OOC Aizvainošana

  David_Luciano tiks sodīts ar 7 dienu banu par spēlētāja aizskaršanu ārpus spēles. Paldies par sūdzību! TC.
 17. Jūsu niks iekš spēles: Darnell_Rawlins Pārkāpēja niks iekš spēles: David_Luciano Noziegums, kuru veica pārkāpējs: OOC Aizvainošana Pierādījums uz pārkāpumu (video vai screenshot): https://failiem.lv/u/avws8kur Kādu sodu, pēc jūsu domām, pārkāpējam būtu jāsaņem: Nu, īsti nezinu, to drošivien zinās labāk pati administrācija.
 18. GTA San Andreas un SA:MP lejupielāde! GTA San Andreas lejupielāde: http://samp-team.ru/files/gta-san-andreas.torrent SA:MP lejupielāde: http://sa-mp.com/download.php
 19. Frediitis

  Servera Update 2.8!

  Servera Update 2.8 Tagad tiem spēlētājiem kuriem ir garāža var salabot savu transportu iekš tās ar komandu: /cargrepair bez maksas, ievadot šo komandu pie motora parādīsies pikaps uz kura būs jāuzkāpj un jāpagaida 30 sekundes līdz Jūs salabosiet savu personīgo transportu. Pēc 30 sekundēm transports būs pilnībā salabots, un nākamo reizi varēs labot pēc 5 minūtēm pēc uzsākšanas reizes. Pielabota komanda: /sellcarplayer, laboti bugi, transporta pārdošanas cena uzlikta lielāka no 1 līdz 300000 EUR, pārdodot spēlētājam savu transportu tunings vairs neglabāsies, nāksies tūnēt no jauna transportu, saglabāsies tikai krāsa no iepriekšējā īpašnieka. Adminiem komandā: /tp tika pievienota jauna sadaļa teleportēties uz stāvlaukumu (Fixcar). Mafijām par katru iekaroto biznesu payday tagad dod 200 EUR nevis 100 EUR. Salabots bugs kad ja tiešsaitē ir organizators un admins ko ieraksta: /a čatā, tad organizators nevarēja redzēt ko admins uzrakstija. Tagad kad raksta IC čatā rādās arī spēlētāja ID kurš raksta kaut kādu ziņu. Noņemta roku animācija kad raksta kaut ko IC čatā. Tagad kad raksta OOC čatā: (/b) rādās arī spēlētāja ID kurš raksta kaut kādu ziņu. Pārveidota cepuru sistēma, nav manāmi, bet serverim vieglāk. Tagad rediģējot savu cepuri ar komandu: /edithat tiks glabātas cepures koordinātes un katru reizi, piemēram, ejot off un nākot atpakaļ serverī, cepure paliks ar saglabātām koordinātēm uz galvas. Tagad par visiem izpildītiem quest (Uzdevumiem) dos vienādi +2 EXP pie līmeņa.
 20. 1K-27

  [Riffa Gang] Kerry Harden

  Sveiks. Pieņemts. Padod ziņu kādam no administrācijas, kad vari ienākt serverī. Tad arī uzliks. TC
 21. *Bobs

  [Riffa Gang] Kerry Harden

  Šis ir paraugs, pēc kura var pieteikties par līderi. Prasības: Jums jābūt reģistrētam forumā vismaz vienu mēnesi: + Jums iekš foruma jābūt vismaz 30 ierakstu skaitam: - Jums jābūt vismaz 16 gadus vecam, lai kandidētu uz izvēlēto līdera amatu(pieļaujami izņēmumi): - Jums jābūt vismaz 3. līmenim iekš spēles: DRiz bus Jums jābūt saprātīgām zināšanām latviešu valodā: + Jums jābūt ne vairāk par 2 brīdinājuma punktiem:+ Jūsu vārds: Rinalds Jūsu vecums: 14 Jūsu niks iekš spēles: Kerry Harden Jūsu līmenis iekš spēles: 2 Jūsu personas statu screenshot: http://bildites.lv/a/66rpf2m9#zfxrwvxu Organizācija, uz kuru vēlaties kandidēt: Rifa Gang Moticācijas vēstule, kādēļ vēlaties pieteikties uz šo amatu(100 vārdi): Jums mani jāizvēlas uz šo amatu, tāpēc , ka es esmu sakarīgs cilvēks, ar pieredzi vadīt organizācijas. Māku labi šaut, man liekas, ka šodien paintball pierādīju savas šaušanas prasmes. Man ir labas RolePlay prasmes, māku labi pielietot RolePlay, ja tas ir vajadzīgs. Man ir bijusi pieredze šādā jomā, spēšu novadīt bez liekām problēmām. Spēšu pacelt šo bandu, būšu labs līderis. Netaisu sūdus iekš servera, godīgi spēlēju. Esmu draudzīgs cilvēks, nediršos ar ne vienu. Spēšu savākt labu sastāvu un pacelt šo organizāciju. Spēšu sataisīt ieročus, lai būtu ar ko karot, pret pretiniekiem. Spēšu uzvesties labi, lai nesavārītu sūdus, kurus es nevāru. Mēgināšu pacelt vēl vairāk Rifiniekus.Karoče, esmu vadītajs ar lielu pieredzi, so yaa. Citēt Labot Jūsu personāža biogrāfija(100-150 vārdi)
 22. RING-

  Sveicināti!

  Sveiks,un attā,tu tak aizgāji
 23. Frediitis

  Sveicināti!

  Sveiks, jauku spēlēšanu un pozitīvas emocijas!
 24. 1K-27

  Sveicināti!

  Sveiks! Veiksmi Tev šeit!
 25. Edžus

  Sveicināti!

  Labrīt, labdien, labvakar, mans vārds ir Eduards esmu 16 gadus vecs jaunietis. Dzīvoju Ventspilī, mācos Ventspils tehnikumā. Patīk automašīnas, kā arī transportlīdzekļi uz diviem riteņiem, tāpēc pašam ir savs rolleris, kuru brīvajā laikā skrūvēju. Laiks man ir diezgan ierobežots, tādēļ diez ko liels laiks sēdēšanai pie PC man nav atvēlēts, jo treniņi, konkrētāk sakot tas ir basketbols, trenējos kopš 7 gadu vecuma, vēlētos arī gūt kādus panākumus, kā izslēgšanas turnīru. Tādi baigie plāni pašlaik vēl nav, nākotni vēlētos saistīt ar autosportu, jo mazotnes favorīts vienmēr bijis Reinis Nitišs, bērnībā reiz trenējos kartingos, bet ātri vien vairs nesaistīja un aizgāju. Ziemā ļoti esmu iecienījis kalnu un distanču snovbordu, kā arī ar draugiem brīvajā laikā uzsist hokeju. Klausos daudz un dažādus mūzikas stilus. Pop, LV hip-hop, club, dubstep un dažādus remix`us. Nodarbojos ar dažādām grafiskajām programmām, kā photoshop, (neprofesionālā līmenī). Šajā serverī var mani atrast bieži, jo prost spēlēju brīvajā laikā. Novēlu visiem veiksmi šeit uzturēties.
 26. 60FPS

  Konkurss - Race Wars #1

  Paldies visiem par piedalīšanos. Race Wars skaistākais auto - Valdis_Kokvedējs ar savu Sultānu. Race Wars drag race uzvarētājs - Darnell_Rawlins ar savu sultānu uzvarot pirmās sacīkstes un ļoti strīdīgajā finišā pieveicot David_Keenann ar infernus - Strīdīgais fināla rallijs Foršā kopbilde, bet diemžēl David_Keenann pēc zaudes aizbrauca ar bālu ģīmi un vakara klauns Jason_Keenann arī kautkur pazuda - Diemžēl diskvalificēts tika - Jay_Blumental, sakarā ar to, ka pazuda Locked
 1. Load more activity
×