Jump to content

Informācija!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Forums pašlaik ir izstrādes stadijā, tādēļ atvainojamies par redzamajām kļūdām. Ja ieraugat kādu kļūdu, droši sazinieties ar mums!

 

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Servera administrācijas sastāvs SA:MP serverī: Īpašnieks (Forumā: Fiu), (Spēlē: Fernandez_Townley, administrators ar 1337 līmeni). Servera programētājs (Forumā: Frediitis), (Spēlē: Freedy_McColin, administrators ar 1337 līmeni). Administrators (Forumā: 1K-27), (Spēlē: Richard_Thomson, galvenais administators ar 6 līmeni).
 3. Pamācības nosaukums - SAMP Chatbox fonta un fonta lieluma mainīšana 1. Atveriet Gta San Andreas User Files mapi 2. Atveriet sa-mp.cfg caur notepad programmu 3. Pievieno šīs rindiņu failam: fontface="Comic Sans MS" fontsize=1 4. Nomainiet ''Comic Sans MS'' uz nepieciešamo fontu. 5. Nomainiet 'fontsize' uz savu nepieciešamo izmēru. 6. Uzspiediet ''File'' un ''Save'' 7. Varat visu aizvērt ciet un atgriezties atpakaļ spēlē! Neliels apraksts, kādu labumu dos citiem - Tas palīdzēs, ja vēlās spēlēt ar augstāku izšķirtspēju.
 4. Darnells Rawlins dzimis 1944 gada 9. oktobrī, Las Venturas pirmajā dzemdību namā. Dzīvojis ļoti labos apstākļos, vienmēr paēdis un labi ģērbts, sakarā ar to, ka ģimene bija viena no turīgākajām, tapēc Darnells ir dzīvojis samērā labi. Viņa tēvs bija veiksmīgs uzņēmējs un māte bija Sociālā dienesta vadītāja. Vecāki sākotnēji gribēja izglītot, lai Darnells nākotnē dabūtu labu algotu darbu, bet nu dzīve nekad nav paredzama. Darnellu vienmēr ir interesējis bizness, jau no bērnības viņš mācījies pamatus lai izveidotu veiksmīgu uzņēmumu ar reāliem ienākumiem un pamatiem, viņš jau kopš bērnības sapņojis absolvēt nacionālās aizsardzības akadēmiju, bet dzīvē ir sanācis, ka viņam vēl ir jāizvēlās, vai armija, vai nu nelegālā organizācija, Darnella tēvu nogalināja viņa acu priekšā, kāds nezināms cilvēku grupējums no automašīnas, kas protams bija ļoti liels trieciens, bet pēc vairākām nedēļām viņš tika tam pāri. Sasniedzot septiņu gadu vecumu, Darnells uzsāka mācības Las Venturas pamatskolā, kur izmācijās veselus deviņus gadus ar teicamām sekmēm. Pabeidzis pamatskolu, Darnells devās uz Las Venturas otro vidusskolu. Tuvojoties gada beigām, Darnells nokārtoja vidusskolas eksāmenus ar izcilību. Dzīvei ritot, Darnells uzsāka mācības tālajā San Fierro Nacionālajā Aizsardzības Akadēmijā. Viņš dienēja San Fierro Bruņotajos Spēkos 2.gadus, jo vēlējās izglītot sevi gan morāli un fiziski. Viņam gāja ļoti labi, jo viņam bija spēcīgas miesas būves, viņš izgāja visas apmācības formas, ka arī iemācijās ātri un efektīvi izpildīt pavēles un strādāt komandā. Darnells tur bija iepazinies ar daudziem draugiem. Ejot laikam, viņš saprata, ka vēlas meklēt kādus vadītāj darbus, līdz uzskrēja kādam, kur ir iespēja praktizēties un iegūt zināšanas vadīšanas lomā. Darnells bija ļoti ieinteresēts biznesā, viņš ļoti aktīvi sekoja līdz jaunumiem, Darnell vienmēr ir bijusi vēlme kļūt par uzņēmēju, uz ko viņš arī ilgu laiku tiecās. Sakotnēji gāja ļoti sarežģīti, bet laika gaitā Darnells attīstīja savas prasmes uzņēmuma veidošanā. Darnells sāka strādāt kādā uzņēmumā, kur viņš samērā labi uzpelnījās, viņš sāka gūt ienesīgas finanses, lai labi dzīvotu Los Santos. Viņš agrā rīta iekāpa taksī, ar kuru devās uz vilcienu. Iekāpis vilcienā, viņš devās uz Los Santos un tur uzsāka jaunu dzīvi.
 5. InFuse

  Pārdodu Sultan

  Sultan. Regulārās apkopes un remontdarbi veikti specializētā servisā. Labā tehniskā un vizuālā stāvoklī. Mašīnai viss Body kit (spārni, spoileris, kapots, jumts ) Auto ir turbo spiediena, eļļas temperatūras un akumulatora lādēšanas pulksteņi, uzlabota. izplūde, nomainīta turbīna. Sporta izpūtējs pilnā garumā, nav no rokas taisītais. LSD bloķis aizmugurē, kurš līkumos radīs smaidu sejā gan šoferem, gan pasažieriem. Pārdodu sakarā ar jauna auto iegādi. Maiņa neinteresē. Tālr - 841453 Cena - 30`000 Ātr. kārba. - Manuālā 5 ātrumi Motors - 2,5 benzīns. Krāsa - Melna
 6. Frediitis

  OOC Aizvainošana

  David_Luciano tiks sodīts ar 7 dienu banu par spēlētāja aizskaršanu ārpus spēles. Paldies par sūdzību! TC.
 7. Jūsu niks iekš spēles: Darnell_Rawlins Pārkāpēja niks iekš spēles: David_Luciano Noziegums, kuru veica pārkāpējs: OOC Aizvainošana Pierādījums uz pārkāpumu (video vai screenshot): https://failiem.lv/u/avws8kur Kādu sodu, pēc jūsu domām, pārkāpējam būtu jāsaņem: Nu, īsti nezinu, to drošivien zinās labāk pati administrācija.
 8. GTA San Andreas un SA:MP lejupielāde! GTA San Andreas lejupielāde: http://samp-team.ru/files/gta-san-andreas.torrent SA:MP lejupielāde: http://sa-mp.com/download.php
 9. Frediitis

  Servera Update 2.8!

  Servera Update 2.8 Tagad tiem spēlētājiem kuriem ir garāža var salabot savu transportu iekš tās ar komandu: /cargrepair bez maksas, ievadot šo komandu pie motora parādīsies pikaps uz kura būs jāuzkāpj un jāpagaida 30 sekundes līdz Jūs salabosiet savu personīgo transportu. Pēc 30 sekundēm transports būs pilnībā salabots, un nākamo reizi varēs labot pēc 5 minūtēm pēc uzsākšanas reizes. Pielabota komanda: /sellcarplayer, laboti bugi, transporta pārdošanas cena uzlikta lielāka no 1 līdz 300000 EUR, pārdodot spēlētājam savu transportu tunings vairs neglabāsies, nāksies tūnēt no jauna transportu, saglabāsies tikai krāsa no iepriekšējā īpašnieka. Adminiem komandā: /tp tika pievienota jauna sadaļa teleportēties uz stāvlaukumu (Fixcar). Mafijām par katru iekaroto biznesu payday tagad dod 200 EUR nevis 100 EUR. Salabots bugs kad ja tiešsaitē ir organizators un admins ko ieraksta: /a čatā, tad organizators nevarēja redzēt ko admins uzrakstija. Tagad kad raksta IC čatā rādās arī spēlētāja ID kurš raksta kaut kādu ziņu. Noņemta roku animācija kad raksta kaut ko IC čatā. Tagad kad raksta OOC čatā: (/b) rādās arī spēlētāja ID kurš raksta kaut kādu ziņu. Pārveidota cepuru sistēma, nav manāmi, bet serverim vieglāk. Tagad rediģējot savu cepuri ar komandu: /edithat tiks glabātas cepures koordinātes un katru reizi, piemēram, ejot off un nākot atpakaļ serverī, cepure paliks ar saglabātām koordinātēm uz galvas. Tagad par visiem izpildītiem quest (Uzdevumiem) dos vienādi +2 EXP pie līmeņa.
 10. 1K-27

  [Riffa Gang] Kerry Harden

  Sveiks. Pieņemts. Padod ziņu kādam no administrācijas, kad vari ienākt serverī. Tad arī uzliks. TC
 11. *Bobs

  [Riffa Gang] Kerry Harden

  Šis ir paraugs, pēc kura var pieteikties par līderi. Prasības: Jums jābūt reģistrētam forumā vismaz vienu mēnesi: + Jums iekš foruma jābūt vismaz 30 ierakstu skaitam: - Jums jābūt vismaz 16 gadus vecam, lai kandidētu uz izvēlēto līdera amatu(pieļaujami izņēmumi): - Jums jābūt vismaz 3. līmenim iekš spēles: DRiz bus Jums jābūt saprātīgām zināšanām latviešu valodā: + Jums jābūt ne vairāk par 2 brīdinājuma punktiem:+ Jūsu vārds: Rinalds Jūsu vecums: 14 Jūsu niks iekš spēles: Kerry Harden Jūsu līmenis iekš spēles: 2 Jūsu personas statu screenshot: http://bildites.lv/a/66rpf2m9#zfxrwvxu Organizācija, uz kuru vēlaties kandidēt: Rifa Gang Moticācijas vēstule, kādēļ vēlaties pieteikties uz šo amatu(100 vārdi): Jums mani jāizvēlas uz šo amatu, tāpēc , ka es esmu sakarīgs cilvēks, ar pieredzi vadīt organizācijas. Māku labi šaut, man liekas, ka šodien paintball pierādīju savas šaušanas prasmes. Man ir labas RolePlay prasmes, māku labi pielietot RolePlay, ja tas ir vajadzīgs. Man ir bijusi pieredze šādā jomā, spēšu novadīt bez liekām problēmām. Spēšu pacelt šo bandu, būšu labs līderis. Netaisu sūdus iekš servera, godīgi spēlēju. Esmu draudzīgs cilvēks, nediršos ar ne vienu. Spēšu savākt labu sastāvu un pacelt šo organizāciju. Spēšu sataisīt ieročus, lai būtu ar ko karot, pret pretiniekiem. Spēšu uzvesties labi, lai nesavārītu sūdus, kurus es nevāru. Mēgināšu pacelt vēl vairāk Rifiniekus.Karoče, esmu vadītajs ar lielu pieredzi, so yaa. Citēt Labot Jūsu personāža biogrāfija(100-150 vārdi)
 12. RING-

  Sveicināti! =)

  Sveiks,un attā,tu tak aizgāji
 13. Frediitis

  Sveicināti! =)

  Sveiks, jauku spēlēšanu un pozitīvas emocijas!
 14. 1K-27

  Sveicināti! =)

  Sveiks! Veiksmi Tev šeit!
 15. InFuse

  Sveicināti! =)

  Jūsu vārds, uzvārds (Uzvārdu nav obligāti jāievada) - Eduards Vecums - 16 Dzīvesvieta - Ventspils Brīvais laiks - Darba dienās 17:00-23:00, brīvdienās 12:00-00:00 Hobijs - Basketbols, kalnu un distanču snovbords Nākotnes plāni - Esmu iestājies tehnikumā, mācīšos par automehāniķi, nākotnē ir plāni atvērt savu personīgo garāžu/servisu Amerikā. Interesants atgadījums dzīves garumā - 5 gadu vecumā, dzīvojot lauku mājā, kopā ar brālēnu kaitinājām zosis un viena iekoda pēcpusē. Labās/sliktās īpašības - mērķtiecīgs, sportisks, lojāls. Sliktās īpašības - Nepacietīgs. Bilde (Nav obligāti) - Kā tu uzzināji par šo projektu? - Nebiju spēlējis SA:MP vairākus mēnešus, discordā tas kaut kā pavilkās un tā tas arī aizgāja. Ko vēlies iegūt projektā? - Vēlētos iegūt ieroču licenzi, kā arī uz priekšdienām varbūt iestāties kādā mafijā vai bandā. Tavas mīļākās spēles - Assassin's Creed 4, Cs:Go, Dota 2, PUBG. Novēlējums projektam - Novēlu jums nepadoties, būt pacietīgiem, lai viss iecerētais izdotos un lai serverī būtu cilvēku pieaugums.
 16. 60FPS

  Konkurss - Race Wars #1

  Paldies visiem par piedalīšanos. Race Wars skaistākais auto - Valdis_Kokvedējs ar savu Sultānu. Race Wars drag race uzvarētājs - Darnell_Rawlins ar savu sultānu uzvarot pirmās sacīkstes un ļoti strīdīgajā finišā pieveicot David_Keenann ar infernus - Strīdīgais fināla rallijs Foršā kopbilde, bet diemžēl David_Keenann pēc zaudes aizbrauca ar bālu ģīmi un vakara klauns Jason_Keenann arī kautkur pazuda - Diemžēl diskvalificēts tika - Jay_Blumental, sakarā ar to, ka pazuda Locked
 17. Lai paaugstinātu servera aktivitāti un iespējams jaunu cilvēku pieplūdumu, esmu nolēmis izveidot vēlvienu konkursu , kurā servera spēlmaņi varēs izrādīt savus dampjus, kā arī sacensties savā starpā ar balvām. Šodien (02/09/2018) pulkst. 17:00 visiem piedalīties gribētājiem savākties serverī, Los Santos lidostā. Race Wars plāns 17:00/17:10 - Cilvēku savākšanās Los Santos lidostā 17:10/17:30 - Auto izstāde ar balvu labākajam vakara autiņam. 17:30/17:50 - Drag Race. (Iespējams būs skrieties ar savu autiņu, vai pajautāt Fredim[Freedy_McColin] lai iespawno tieši tādu pašu auto, kā oponentam 17:50/18:00 - Apbalvošana vakara skaistākajam auto un labākajam braucējam. Uzvarētāju balvas Race Wars skaistākajam auto - VIP uz mēnesi Race Wars labākajam braucējam - 5000eiro [SAMP serverī] Veiksmi visiem un lai uzvar labākais Konkursa rīkotāji - 60FPS[Siksii_Efpees] & Freedy[Freedy_McColin] Konkursa sponsors - Fiu[Fernandez_Townley]
 18. 60FPS

  Konkurss - Atrodi Foto #1

  Laikam priekš pirmās reizes pārāk vieglas vietas, nākošreiz pacentīšos uzvarēt. Balvu vari saņemt pie manis InGame Administrācija aizveram lūdzu topiku
 19. InFuse

  Konkurss - Atrodi Foto #1

  https://failiem.lv/u/8nxvfb48 Ingame vārds - Darnell_Rawlins
 20. Konkurss šis būs mans pirmais, tāpēc arī balva nebūs liela, jo nāks no manas kabatas Konkurss pavisam vienkāršs, jums jaatrod manis nofotogrāfētās vietas iekš spēles un jauzņem skrīnšots, ka esat tajās. Pirmais cilvēks, kurš atradīs manis nofotogrāfētās vietas saņems 3000Eiro (Ingame SA-MP) Lokācija[1] - https://failiem.lv/u/6vdwx67 [Hint - Atrodas netālu no tālbraucēju kravas atvešanas punkta] Lokācija[2] - https://failiem.lv/u/cvh25eba [Hint - Atrodas uz lielā ceļa, blakus Varios Los Aztecas mītnei] Sponsored by - Sikstii_Efpees@60FPS
 21. Frediitis

  Servera Update 2.7!

  Servera Update 2.7 1. Personīgajiem transportiem tagad ir pieejams PaintJob, jeb krāsošanas darbi savam transportam. PaintJob, jeb krāsošanas darbus var dabūt pie tūnētājiem, cena ir 700 EUR, un ja ir velme noņemt PaintJob to arī var izdarīt pie tūnētājiem. (PaintJob nav pieejams visiem transportiem, bet tikai: Remington (2 veidi), Slamvan (2 veidi), Blade (2 veidi), Uranus (2 veidi), Jester (2 veidi), Sultan (2 veidi), Stratum (2 veidi), Elegy (2 veidi), Flash (2 veidi), Savanna (2 veidi), Broadway (1 veids), Tornado (2 veidi) krāšošanas darbiem. Kad pārdod transportu valstīj ar komandu: /sellcar, PaintJob noņemas, bet kad to pārdod kādam spēlētājam ar komandu: /sellcarplayer, tad PaintJob paliek un nenoņemās. 2. Fixcar pakalpojums tagad maksās 70 EUR no 200 EUR. 3. Labots servera laiks, dažreiz varēja redzēt kad serverī ir laiks 12:00, bet stāv tumšs laiks. Būs pieejams serverī - 31.08.2018, 22:00.
 22. Vēlos parādīt kā var noņemt ķeburus tekstiem spēlē. 1. Ieejam Control Panel un kur ir View by: izvēlamies Category, pēc kā nospiežam Clock and Region. 2. Tad uzspiežam tieši uz Region. 3. Atverās lodziņš kur ir jānospiež uz Administrative. 4. Tad kā parādīts attēlā jānospiež Change system locale... un tur jāizvēlas Latvian pēc kā jarestartē dators. Pēc restartēšanas jūsu locale būs uzlikts uz Latvian un ienākot spēlē jums vairs nerādīsies ķeburi, bet gan saskatāma latviešu valoda. Paldies par uzmanību!
 23. tripotajs

  Servera Update 2.6!

  fuckin edit the main post ya fuck. why do u need new post just to say that? who give a flyin fuck about u makin that.
 24. tripotajs

  C-HOOD

  + vēl 10 jobenas krievu reklāmas. +rep :))
 25. Avebi

  Sveiciens @ Siksti

  Sveiks, veiksmi tev šeit!
 1. Load more activity
×